Oferta


➲ Opiekun oferty: Kliknij, aby pokazać numer kontaktowy
 Podaj e-mail lub tel. komórkowy, wyślemy na niego numer kontaktowy:

Moskwa samolot

Moskwa Stolica Rosja
Transport:Samolot
Wyżywienie:śniadanie
Zakwaterowanie:Hotel
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:136/18292 Pobierz:  pdf word qr


Cena podstawowa:
pokój dwuosobowy, Warszawa, opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, wiza rosyjska, uczestnik, SVO - WAW, WAW - SVO, Promocja Zimowa 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:
Link do tej oferty: (kliknij pole, aby zaznaczyć treść)
           wydarzenia na facebooku sprzedaż on-line

świadczenia

przeot samolotem, opłaty lotniskowe, bagaż podręczny do 10 kg, 3 noclegi w hotelu *** (pokoje 2-osobowe z łazienką), 3 śniadania, przelot samolotem, opłaty lotniskowe, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW i bagazu. Należy zaopatrzyc się w ok. 150 EUR na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, obligatoryjnego przewodnika w Moskwie, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, inne opłaty lokalne, zestaw tour guide.

PROGRAM IMPREZY PROGRAM IMPREZY

ROSJA
Moskwa 4 dni

1 dzień
- spotkanie z pilotem na lotnisku Warszawa Okęcie na 2 godziny przed odlotem. Odprawa. Przelot do Moskwy. Przejazd przez centrum Moskwy. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 50 km)

2 dzień - śniadanie. Przejazd do centrum miasta. Spacer po Moskwie - Arbat, Kreml oraz ulica Twerska. Zwiedzanie Galerii Trietiakowskiej. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok. 100 km)

3 dzień - śniadanie. Zwiedzanie Moskwy - Grób Nieznanego Żołnierza, Cerkiew Chrystusa Zbawiciela, Plac Czerwony z soborem Wasyla Błogosławionego, Sobór Kazański, Teatr Wielki, Łubianka. Czas wolny. Obiadokolacja*. Nocleg. (ok.100 km)

4 dzień - śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko. Odprawa. Odlot do Warszawy.(ok. 50 km)


CENA OBEJMUJE: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, 3 noclegi w hotelu *** (pokoje 2-os. z łazienką), 3 śniadania, opiekę pilota, ubezpieczenie KL,NNW i bagażu.


OPŁATY DODATKOWE OPŁATY DODATKOWE


* Dopłata do 3-ch obiadokolacji: 150 zł.
Dopłata do pokoju 1-os.: 400 zł.
Podatek na TFG: 10 zł

Koszt wizy rosyjskiej 350 zł.

Należy zaopatrzyć się w ok. 150 EUR na bilety wstępu do zwiedzanych obiektów i obligatoryjnego przewodnika w Moskwie, transfery lotnisko- hotel - lotnisko, inne opłaty lotniskowe, zestaw tour guide.

Godziny zbiórek i wylotów podano w czasach lokalnych.

Warunki ubiegania się o wizę rosyjską: dokładnie wypełniony 1 formularz wizowy z
1 zdjęciem i paszport / ważny minimum pół roku od daty wjazdu do Rosji/ należy złożyć w biurze na 21 dni przed terminem rozpoczęcia imprezy.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi Schowek
2018-05-30 - 2018-06-02   (środa - Sobota) 4 2760 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
Komentarze (0)
Ocena: 0

Jeśli masz pytanie, skorzystaj z formularza kontaktowego...
Vitruvius.pl - administrator tego portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dziękujemy za dodanie komentarza.

Zarejestruj się w systemie lojalnościowym i zbieraj za każdą opinię 50 punktów lojalnościowych i wymieniaj punkty na nagrody.

Powiększ mapę